Yarım Asırdan Daha Fazlası
TR

Tarihimiz

En İyisiniz Yapmak

Öniz Şirketler Grubu, Onursal Başkanı, Faik Öniz (01.01.1949) 1949 yılında Sivas’ta dünyaya gelmiştir. Önizler İnşaat, 1970 yılında, Faik Öniz ve oğulları tarafından Sivas’ta kurulmuştur.

Ticaret hayatına atılmakla kalmamış; takip eden yıllarda inşaat sektörüne giriş yapmıştır. 1980 yılında Suudi Arabistan’a giderek inşaat alanındaki faaliyetlerine devam etmiştir. Suudi Arabistan’da 25 yıl sektörde yerini korumuş ve alanındaki çalışmalara devam etmiştir, sonrasında yurda kesin olarak dönüş yapmıştır. 2017 yılında, Faik Öniz ve oğulları, olarak kurdukları ve faaliyet gösterdikleri sektörleri genişleterek Önizler İnşaat’ı, Öniz Şirketler Grubu olarak tek biri çatı altında toplama kararı almıştır.

İnşaat sektöründeki başarısını, her biri kendi alanında uzman mimar, mühendis ve saha ekibi ağı ile sürdürerek sağlayan şirketimiz, her projesinde, inşaat öncesinden bitimine kadar proje ekibi ile gerçek zamanlı iş birliğini sağlıklı bir şekilde sağlamaktadır ve süreç boyunca en son teknolojilerden faydalanmaktadır.

Kurulduğu yıldan itibaren ulusal nitelikte, özverili ve titiz çalışmaları sayesinde köklü kurumsal kimliğiyle yerini almıştır. Sunduğu çözüm ve hizmetlerle birlikte kalite standartları ile yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirdiği anahtar teslimi gayrimenkul yatırım projeleri, üniversite fakülteleri, resmi binalar, askeri lojmanlar, askeri hava üsleri, endüstriyel tesisler ve alt yapı projeleriyle sektöre öncü olmuştur. Nitelikli, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmaya devam etmektedir.

Yukarı Çık bot達o whatsapp