Yarım Asırdan Daha Fazlası
TR

ÖNİZ ŞİRKETLER GRUBU İnşaat YATIRIMLARI

ASM GROUP, nüfus artışından, yeni yatırım ihtiyaçlarına kadar büyük bir öneme sahip olan inşaat sektöründe gelişen teknolojileri kullanarak ve farklılaşan ihtiyaçları göz önünde bulundurarak yükselmeye devam etmektedir. Konut ihtiyaçlarından, modern binalara ve verimli altyapılara kadar geniş; ihtiyacın sürekli olduğu inşaat sektörü teknolojik değişimler ışığında yenilikçi çözümleri de bünyesinde barındırmaktadır. Akıllı teknolojiler de inşaat sektöründe yerini alarak kentsel uygulamalara entegre olmaya başlamıştır.

Bu doğrultuda, ASM GROUP, yapım ve inşaat hizmetleri ile alanında mesleki bilgi ve deneyimi ile farklılaşan ihtiyaçlara yeni teknolojiler ışığında faaliyet göstermeye devam etmektedir.

İnşaat Galerisi

Yatırımlarımız

Öniz Şirketler Grubu , yarım asırlık geçmişi ile günümüzde Enerji, Sağlık, İnşaat, Gıda ve Maden sektörlerinde söz konusu faaliyet alanlarının eşik değeri yüksek, teknoloji gerektiren ve Türkiye genelinde makro düzeyde değer sağlayacak hizmetler olması gözetilerek çalışmalarına devam etmektedir.

İnşaat

Farklılaşan ihtiyaçlara yönelik tasarladığımız projeler...

Detaylı İncele

Enerji

Yenilenebilir enerjinin tüm dallarında geliştirdiğimiz projelerimiz...

Detaylı İncele

Gıda

Medine Hurma Dünyası markası ile birçok markaya ihracat...

Detaylı İncele

Sağlık

Sağlık sektöründe yer alan hizmetlerimiz...

Detaylı İncele
Yukarı Çık bot達o whatsapp