Yarım Asırdan Daha Fazlası
TR

ÖNİZ ŞİRKETLER GRUBU Enerji YATIRIMLARI

ASM Group, dünyamızın ve insanlığın vazgeçilmezi olan enerji sektörüne 2010 yılında giriş yapmıştır. Enerji sektörünün tüm dallarıyla ilgili araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde bulunmuştur.
2015 yılına gelindiğinde ise "Yenilenebilir Enerji" üzerinde çalışmalara bilfiil başlamıştır. Çanakkale bölgesindeki ilk Güneş Enerjisi Santralleri ile hem enerji alanında kendi ilki, hem de bölgenin ilki olma özelliğini kazanmıştır.

ASM Group, “Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu” tarafından resmi olarak düzenlenmiş, Türkiye genelinde 49 yıllığına geçerli “şarj ağı işletmeci lisansı”na sahiptir. Elektrikli araç şarj istasyonu ağı kurulum ve işletmesini, “ÖNİZŞARJ” markası olarak gerçekleştirmektedir. Yenilenebilir enerjinin tüm dallarına yoğun ilgisi olan grubumuz, faaliyetlerinde güneş enerjisiyle elektrik üretiminin yanı sıra rüzgâr enerjisi, çöp gazından enerji üretimi ve jeotermal enerjisi alanında projeler geliştirmektedir.

Yatırımlarımız

Öniz Şirketler Grubu , yarım asırlık geçmişi ile günümüzde Enerji, Sağlık, İnşaat, Gıda ve Maden sektörlerinde söz konusu faaliyet alanlarının eşik değeri yüksek, teknoloji gerektiren ve Türkiye genelinde makro düzeyde değer sağlayacak hizmetler olması gözetilerek çalışmalarına devam etmektedir.

İnşaat

Farklılaşan ihtiyaçlara yönelik tasarladığımız projeler...

Detaylı İncele

Enerji

Yenilenebilir enerjinin tüm dallarında geliştirdiğimiz projelerimiz...

Detaylı İncele

Gıda

Medine Hurma Dünyası markası ile birçok markaya ihracat...

Detaylı İncele

Sağlık

Sağlık sektöründe yer alan hizmetlerimiz...

Detaylı İncele
Yukarı Çık bot達o whatsapp