Yarım Asırdan Daha Fazlası
TR

ÖNİZ ŞİRKETLER GRUBU Sağlık YATIRIMLARI

ASM GROUP olarak sağlık sektöründe geliştirdiğimiz tüm projelerimizde kullandığımız ürünlerin kalitesi, hastane ve sağlık kurumlarına sağladığımız verimlilik ve hizmetlerimizdeki üstün memnuniyet seviyesini, işletmemizi farklılaştıran en önemli değer olarak görmekte ve uzun soluklu projelere imza atma başarısını bu yetkinlikler ile açıklamaktayız.
İnsan sağlığına yönelik sorumluluk ve hizmetler hem kamu kurum ve kuruluşları hem de özel sektör kuruluşları açısından büyük bir öneme sahiptir. Teknolojik gelişmelerin ve ihtiyaçların beraberinde getirdiği değişim de sağlık sektöründe yer alan pek çok çözüme yansımıştır.
Sağlık kurum ve kuruluşlarının sundukları hizmetlerin arasında yer alan tıbbi süreçlerin, bilişim teknolojileri ile entegre olması yüksek verimlilik ve hata payından ırak hizmetlerimizin piyasada yer almasına olanak sağlamıştır.

Sağlık Galerisi

Yatırımlarımız

Öniz Şirketler Grubu , yarım asırlık geçmişi ile günümüzde Enerji, Sağlık, İnşaat, Gıda ve Maden sektörlerinde söz konusu faaliyet alanlarının eşik değeri yüksek, teknoloji gerektiren ve Türkiye genelinde makro düzeyde değer sağlayacak hizmetler olması gözetilerek çalışmalarına devam etmektedir.

İnşaat

Farklılaşan ihtiyaçlara yönelik tasarladığımız projeler...

Detaylı İncele

Enerji

Yenilenebilir enerjinin tüm dallarında geliştirdiğimiz projelerimiz...

Detaylı İncele

Gıda

Medine Hurma Dünyası markası ile birçok markaya ihracat...

Detaylı İncele

Sağlık

Sağlık sektöründe yer alan hizmetlerimiz...

Detaylı İncele
Yukarı Çık bot達o whatsapp