Yarım Asırdan Daha Fazlası
TR

ASM ÖNİZ KONUTLARI

ASM ÖNİZ KONUTLARI

Öniz Şirketler Grubu ve markaları olarak bugüne kadar bir çok başarılı projeyi hayata geçirdik ve ilk gün taşıdığımız heyecanla her gün bir yenisi için durmadan çalışıyoruz.Proje Adı:

ASM ÖNİZ KONUTLARI

Proje Adresi:

Topçu Mah. 1558. Cad. No:27 Etimesgut/ANKARA

Proje Detayları:

Ankara İli, Etimesgut İlçesi, Topçu Mahallesinde imarın 47113 Ada, 2 Parseli üzerinde 1 Blok 52 adet 3+1 konut olarak ASM İNŞAAT tarafından inşa edilmiştir.

Yaşam standardını yükseltecek, kent hayatına değer katacak bir proje olarak tasarlandı. Etimesgut’un önemli caddelerinden Ankara Çevre Yolu Elvankent Kavşağı ve Ahi Mesut Bulvarı kesişiminde ve Optimum Outlet Ankara alışveriş merkezine kısa mesafeli olması nedeniyle projenin lokasyonunu önemli hale getiriyor.

Her daireye özel 40 m²’lik hobi bahçeleriyle günümüz kentlerinde yoğun iş temposu sonucu, haftanın yorgunluğunu atabileceğiniz, kendi yetiştirdiğiniz ürünlerle beslenebileceğiniz, gürültüden uzak ve ailenizle keyifli bir hafta sonu geçirebileceksiniz.

Projemizde; hobi bahçeleri, yürüyüş alanları, spor alanları ve çocuk oyun alanlarıyla sosyal iletişimin üst düzeyde olduğu, her yaş grubunun kaliteli vakit geçirebileceği alanlar tasarlandı.

• Merkezi ısıtma

• Siteye şifreli giriş-çıkış kontrolü

• Uzaktan kumandalı açık otopark

• Çevre güvenlik kamera sistemi

• Her daireye özel hobi bahçesi


Katalog


Katalogu İncele 

Yatırımlarımız

Öniz Şirketler Grubu , yarım asırlık geçmişi ile günümüzde Enerji, Sağlık, İnşaat, Gıda ve Maden sektörlerinde söz konusu faaliyet alanlarının eşik değeri yüksek, teknoloji gerektiren ve Türkiye genelinde makro düzeyde değer sağlayacak hizmetler olması gözetilerek çalışmalarına devam etmektedir.

İnşaat

Farklılaşan ihtiyaçlara yönelik tasarladığımız projeler...

Detaylı İncele

Enerji

Yenilenebilir enerjinin tüm dallarında geliştirdiğimiz projelerimiz...

Detaylı İncele

Gıda

Medine Hurma Dünyası markası ile birçok markaya ihracat...

Detaylı İncele

Sağlık

Sağlık sektöründe yer alan hizmetlerimiz...

Detaylı İncele
Yukarı Çık bot達o whatsapp